Přes 4000 absolventů kurzu

Naši lektoři vycházejí z řad zkušených a vynikajících odborníků ve svém oboru - lékařů a fyzioterapeutů s mnohaletou praxí. Své klinické zkušenosti promítají do výuky a kurzy tak získávají informačně hodnotný a jedinečný charakter.
Největším důkazem kvality našich kurzů jste vy - spokojení kurzisté. Za 9 let pořádání kurzů jsme vás vyškolili více jak 4000! A toto číslo se každý rok hlavně vaší zásluhou zvyšuje.
Každý kurz má svůj kvalitní výukový materiál - skripta. Skripta jsou celobarvená a navržena vždy tak, abyste mohli pohodlně sledovat prezentaci a dělat si do nich poznámky.
Naše kurzy mají primární zaměření na pracovníky ve zdravotnictví, zejména na fyzioterepauty, lékaře, ergoterapeuty a s nimi úzce souvisejíci profese jako jsou trenéři, maséři, pohyboví terapeuté, cvičitelé zdravotní tělesné výchovy apod. Školíme však i laickou veřejnost, protože razíme heslo, že vzdělaný laik si pomůže lépe a bezpečněji, než když mu přístup k informacím znemožníme. Podle aktuálního složení každého jednotlivého kurzu jsme schopni zaměřit tématiku přímo do vaší praxe nebo k dané probIematice se kterou se potkáváte nejčastěji. 
I přes vysokou odbornou úroveň našich kurzů na nich panuje přátelská atmosféra, která vybízí k diskuzi nad daným tématem. Nabízíme široký prostor pro dotazy a vysvětlování, takže laici se nemusí bát, že by se v odborných pojmech ztratili.
 
Nejlepší odměnou lektorů je vždy zpětná vazba od absolventů kurzu. Za mnoho spokojených reakcí, můžeme uvést například tyto:
 
KURZ PRAHA 6/2014
Dobrý den, 
 
chtěl bych zpětně poděkovat za bezvadně zorganizovaný kurz s výbornou odbornou náplní. Je vidět, že se při organizaci zabýváte detaily a jdete do hloubky (perfektní jídlo, časová organizace, průběžná opakovaná kontrola, vynikající skripta atd.). Detaily jsou to, co odlišuje dobré a výborné kurzy. Tento hodnotím jako výborný!
 
J.H.
 

 

KURZ PRAHA 6/2015
Dobrý den pane Kalisto,
 
včera jsme s kolegyní hodně spěchaly, aby nám neujel vlak a tak jsme se s Vámi rozloučily skutečně ve spěchu.Takže alespoň dodatečně Vám píši, že jsme byly s kurzem moc spokojeny a již dnes jsem zkusila první tejpování v rodině, tak doufám, že se terapie setká s úspěchem.
Jinak patří velké poděkování Vám za to, jak skvěle jste se o nás po oba dny staral jak organizačně, tak i po stránce občerstvovací, takže nebylo skutečně jediné výtky.
Už ve vlaku jsem ale došla k názoru, že jsem si měla u Vás zakoupit nabízenou knížku.
Takže moje váhání mě teď přijde navíc o poštovné, ale za chyby se platí..... 
 
Moc Vám děkuji a zdravím!
 
V.D.
 

 

KURZ BRNO 2/2018
Pěkný večer, vážený pane Kalisto.

Ještě jednou bych vám já sám i mí spolužáci chtěli velice poděkovat za výborný kurz. Náležitě jsme si jej užili a byl pro nás hodně poučný a skvěle podaný. Už teď na FB stránkách v naší společné skupině řešíme hromadnou objednávku vašich knížek. Doufám, že i vám se kurz s námi líbil. 
 
M. M.

 

KURZ PRAHA 2/2019
Dobrý den,
 
ještě jednou bych chtěla poděkovat za proběhlý kurz Temtex Tapu. Kurz byl skvělý a mnoho mne naučil. Pavla Mrlíková mne hned nalákala na Váš další kurz, ráda bych se tímto přihlásila na Terapeutické využití TheraBandu ve dnech 19.-20. říjen. 
 
Předem děkuji za odpověď
 
S pozdravem J.D.

 

Nepřehlédněte

Připravili jsme pro vás nový…

Připravili jsme pro vás nový…