Kurzy tejpování

Terapeutické využití Temtex Tapu

Náplní kurzu je prezentace metody tejpování na ovlivnění muskuloskeletárního a lymfatického systému. Účastníci budou seznámeni s teorií a technikami, které lze využít ve fyzioterapii, sportovním lékařství, sportu apod.

Během prvního dne kurzu jsou účastníci seznámeni s historií vzniku metody a se základním konceptem tejpování, včetně jeho fyziologických účinků. V praktické části se účastníci naučí aplikovat tejpovací pásku tak, aby po absolvování této části kurzu byli schopni využít tejpovací pásku k relaxaci přetížených svalů, ke stimulaci oslabených svalů a ke snížení bolesti a otoků.

V průběhu druhého dne kurzu se vychází ze znalostí základních technik. Účastníci se naučí korekční techniky a prakticky si vyzkouší jejich aplikaci. Po absolvování kurzu jsou účastníci schopni využít tejpovací pásku u ortopedických, neurologických a funkčních poruch pohybového systému.

Odbornost garantují zkušení lektoři a průkopníci tejpování v České republice MUDr. et Mgr. Robert Válka, Mgr. Jitka Kobrová a Mgr. Pavla Mrlíková.

Naše kurzy obdržely souhlasné stanovisko UNIFY, na základě kterého účastník kurzu obdrží kredity do celoživotního vzdělávání.

 

Termíny kurzů

Termíny kurzu tejpování Terapeutické využití Temtex tapu vypisujeme v průběhu celého roku. Více o vypsaných termínech a přihlíšení naleznete ZDE.
 

 

Kurz lymfotaping

Dvoudenní nadstavbový kurz „Terapeutické využití Temtex tapu v lymfologii“ navazuje na znalosti základního kurzu tejpování „Terapeutické využití Temtex tapu“. Rozšiřuje poznatky probraných technik, zaměřuje se na tejpování lymfatického a cévního systému. Účastníci se naučí pomocí tejpovací pásky drénovat povrchový i hluboký lymfatický systém, nové techniky k ošetření jizev, použití Temtex tapu u lymfedému, chronických i akutních otoků aj.

Podmínkou pro účast je doložení absolvování základního kurzu „Terapeutické využití Temtex tapu“. Vhodné jsou znalosti funkční anatomie lymfatického systému jakož i praktická dovednost manuální lymfodrenáže (nejsou však podmínkou pro účast)

 

Termíny kurzu tejpování Terapeutické využití Temtex tapu v lymfologii vypisujeme v průběhu celého roku. Více o vypsaných termínech a přihlíšení naleznete ZDE.


 

Jak se přihlásit

Úhrada kurzovného

Do kurzu budete přihlášeni v moment, kdy obdržíme vaši platbu.

Číslo účtu je uvedené v pozvánce. ( Prokliknete se na ni z termínu kurzu. )

Cena kurzu je 5 500 Kč

Při platbě prosím do zprávy pro příjemce napište vaše jméno a příjmení.


Zaslání osobních údajů

Na email jan@rehasport.cz prosím zašlete informace v následující formě.

Jméno :

Datum narození :

Telefon :

Titul
(pokud máte) :


Potvrzení přijetí

O obdržení vaší platby vás budeme kontaktovat emailem.

V týdnu před kurzem vás budeme ještě telefonicky kontaktovat s praktickými detaily kurzu.


Místo a čas konání

FTVS UK (učebna P9)
José Martího 31, 162 52, Praha 6 - Vokovice


V případě dalších dotazů nás prosím kontaktujte na +420 775 096 009


Storno podmínky kurzů


 


 


 


 

Nepřehlédněte

Připravili jsme pro vás nový…

Připravili jsme pro vás nový…